Yurtiçi Satış Grubu Panek

Panek

Üreticiden Tüketiciye Doğrudan Doğruya Sağlıklı, Kaliteli, Yenilikçi Ürünler… 

2006 yılının Temmuz ayında Pankobirlik'in bir ilke daha imza atarak Konya Şeker ve Pancar Ekicileri Kooperatifleri’nin ortaklığı ile kurduğu Panek, pancar çiftçisinin nihai ürünlerinin satış şirketidir.

Güçlü satış stratejilerinin ve dağıtım ağının ulusal ve uluslararası rekabette ön koşul olduğu inancı ile kurulan Panek, Konya Şeker'in her gün artan ürün yelpazesi ile birlikte tüm Pancar Ekicileri Kooperatifleri’nin nihai ürünlerini pazara en doğru şekilde ulaşmasını sağlıyor.

Bu anlamda çiftçi ile nihai tüketici arasında bir köprü görevi gören Panek, pancar çiftçisinin emeği ile üretilen, toplum sağlığını gözeten, üstün kaliteli, yenilikçi ürünleri tüketici ile buluşturuyor.

Paketli toz ve kesme şekerden bonbon şekere, çikolatadan sürülebilir kremaya, çıtır gofretlerden helva ve lokumlara, Türk mutfağında devrim yaratan sıvı şekerden tatlı şerbetlerine ve dondurulmuş ürünlerden süt ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi sunan Panek, geniş distribütör ağı ile ürünlerinin tüm Türkiye'de geleneksel kanalda, ulusal zincir marketlerde ve seçkin perakende satış noktalarında yer almasını sağlıyor.